dust8

Na čem všem momentálně či dlouhodobě zveřejněném pracuje NASA?

Odpovědi
Kepler

Pokud vím, NASA připravuje nový vesmírný a hodně drahý superdalekohled Jamese Webba, taky nové robotické sondy na Mars InSight, které by se měly umět zavrtat hlouběji pod povrch. Projekt marsovských nosičů řady Ares, srovnatelných s dosud nejsilnější raketou Saturn 5 pro mise Apollo, byl zrušen.

elkon

Napiš jim dotaz.