Jarmila

Mytí oken firmou

Necháváte si někdo umýt okna firmou, a nemáte nějaké doporučení na někoho v Praze, případně jaké máte zkušenosti? Přece jenom pozvat si do domu cizího člověka…

Odpovědi
Lenjička

Pokud nemáte své přípravky a hadry, zavolala bych firmu. Jinak nějaký brigádník vám vypomůže stejně jako firma a bude i lacinější 🙂
Já třeba uklízím v několika domácnostech a pokud mi někdo řekne, že je na okně šmouha, hned ji vyleštím. Nevím jak by se vám na to tvářili ve firmě 😁