Gabilka

Jak vyčistit sklokeramickou desku?

Včera večer mi vytekla polévka na sklokeramickou desku, tak sem automaticky škrabkou to z toho horkého seškrábala pryč a pak jsem se to snažila za horka čistit (jen suchá utěrka). Teď tam zůstal takovej jakoby barevnej flek :(

Nejlepší odpověď
anetadela1

To nemůžete čistit za horka. Nechte to vždycky vychladnout. Jinak v drogériích prodávají přípravky na čištění. Mívala jsem ho taky. Teď už to umyju jen jarem. Ale až to vychladne!

Další odpovědi
spooky

Dobrý den, čistěte jen za studena – v drogeriích prodavají čist. prostředky přímo na sklokeramické desky – opravdu účinkují dobře. S tím to jde vše bez problému.

jarm

Zkuste Cif a houbičku tou drsnější stranou.

kopretina8

mám vynikající zkušenost s čisticími prostedky od české firmy,cenově dostupnou,kterou nemůžu veřejně prezentovat, pokud máte zájem ráda Vám poradím