Emma

Jak účinně vyčistit elektrický kombinovaný gril (teflon a lávový kámen)?

Potřebuju poradit

Kdo poradí, jak udržovat elektrický gril, aby byl stále čistý po každém grilování?

Odpovědi
Pirate_of_D1

Povrch čistěte vlhkým hadříkem nebo houbou a potom vyleštěte do sucha. Při velkém znečištění používejte doporučené čistící prostředky.Vychla­dlou desku čistěte po každém použití. Sebemenší znečištění se při příštím ohřevu připeče. Nepoužívejte čistící prostředky s brusným (abrazivním) účinkem, ocelovou vlnu, čistící houby s drsnou stranou, mycí pasty a také houby a mycí žínky, které používáte pro jiné účely. Tyto prostředky mohou teflonovou plochu poškrábat. Na čištění používejte výhradně speciálních prostředků
určených pro čištění teflonových výrobků a sklokeramických desek např. Vitro Clean.

Odstraňujte vlhkou utěrkou. Zbytky mycího prostředku smyjte studenou vodou a celou plochu důkladně vysušte. Stopy od vody vzniklé z překypění můžete odstranit octem nebo citronem.

Sabulak

My si pořídili tento https://www.o­rava.eu/cz/cs/e­lektricky-stolovy-kontaktny-gril-grillchef. Ale jsme doma dva, takže nám to stačí :)

Kajolka

Jo, ten je super, doma máme ten stejný :) A vyhovuje nám maximálně.

walerianecek

Ten je super. Taky chceme kupovat gril. Chceme si udělat radost :) No… Musím na tu Oravu mrknout. Se značkou mám super zkušenost, takže na ni vsadím zase :)

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.