stana73

Jde něčím nastříkat vana? Jsou i různé barvy,nebo je lepší koupit si novou?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jsou barvy přímo určené na nástřik van a dají se i barevně tonovat.Pokud máte vanu kterou stojí zato ještě opravit tak barva stojí přibližně kolem 400–500 kč.Barva se jmenuje barva na opravu van email epoxidový dvousložkový- lesk S 2321 O

Další odpovědi
Drap

Existují speciální byrvy na renovaci van. Jsou i firmy, které to provádějí. Viděl jsem to několikrát a bohužel, vžsledek nic moc. Pokud se jedná o vanu litinovou, pokusil bych se nechat udělat nový smalt, pokud plechová, tak určitě novou,

Paulovič

Dobrý den,

vyzkoušejte tohle, lepší jak nějaká barva.

S pozdravem Roman

http://www.no­vavanadostare­.cz/

janek66

Vanu jsem natíral dvousložkovou barvou,vypadala jako nová a vydržela několik let.„Odrovnala“ ji až manželka která při mytí okna do vany postavila židli a „natrhla“ souvislou vrstvu barvy.Pak se při napouštění vody barva v pásech loupala.Jinak se dá bez problémů nátěrem o několik let prodloužit výměnu vany.