ivca11

čištění ledničky

Dobrý den,
dostala jsem starší lednici a nevím si rady, jak jí uvnitř zbavit zažloutlé barvy a rzi. Savo nepomohlo, neznáte někdo nějaký „fígl“? Díky

Odpovědi
anonym

Sleduji Tv Barrandov porad Mate uklizeno?Tam to cistily damy specialistky na spinu coca colou.

faktor82

V DM mají na čištění lednic přípravek Dr. Beckmann (250 ml) s rozprašovačem, menší průsvitná lahvička s modrou tekutinou.

kuldas7

Také jsem měl problém a jediné co mi pomohlo byl užasný prostředek značky L.O.C. Nelze nikde sehnat ale kdyby jste měla zájem tak vám mohu poslat kontakt na člověka který s tím dělá. ZOOM je skvělý ale raději bych vážně použil L.O.C. na kuchyně. Nemusí se k tomu používat drátěnka a pokud znáte drátěnky stejné firmy,která má i L.O.C. tak možná víte že tyhle drátěnky nepoškrábou žádný povrch

ReHu

LOC to mohu poslat, osobně bych použila ZOOM nebo tekutou drátěnku od stejné firmy. Je jemnější, ale nepoškrábe povrch jako tek.drátěnky běžně ke koupi.

kopretina8

já bych použila Univerzální čístič nebo Čistič na kuchyně, na lednice od české firmy krerá není běžně na trhu, můžu poslat nebo napsat víc po domluvě