zjentek

Myslíte, že v půli března již prozřeli i zarytí sleponi typu Putin je vrah?

…Že už na ně dolehlo takové to, „aha“?
Já myslím, že v půli března 2022 už válce na Ukrajině rozumí i desetileté české děti (pokud zrovna nejde o děti maminek již dříve zakoupivších polštářek s Volodymírem).

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DMfGIOBV-Yc

Odpovědi
hapiky

Mysli dál, až domyslíš, zjistíš, že ti to nemyslelo.

Kepler

w

Mysím, uzsl.žčpozimů

led

Záleží od toho, z ktorej strany sa na váš problém pozeráte.
Ako tak sledujem, čo je v médiách, nie len v jednom vybratom médiu, pohľady na dianie na Ukrajine a ich vplyv na svetovú ekonomiku sú diametrálne rozdielne.
A teraz príde trochu popola na tortu:
Pravdou je, že Putin, rovnako ako svojho času spravil Július Cézar, svojim krokom prekročil Rubikon. Galovia isto neboli z tohto kroku nadšení a dvihli zbrane na svoju obranu. Rovnako i dnes, Ukrajinci sa bránia.
O čo v skutočnosti ide? Ak pozriem na mapu, kde sa nachádzajú najnovšie objavené náleziská ropy a plynu? Aha, nie je to náhodou na Donecku, oblasti, kde žije obyvateľstvo ruskej národnosti? Ale to by znamenal vážnu konkurenciu ruskej rope a plynu. A ak by tieto náleziská boli v dŕžave ruskej strany, bolo by to vážne ohrozenie strategicko-ekonomických záujmov finančnej lobby USA. komu by predávali svoje zásoby ropy a plynu v časoch súčasnej recesie?
Putin, rovnako ako aj Biden, sú verejní tlmočníci vôle svojich mecenášov, skrývajúcich sa pred kamerou verejnosti…

Preto a teraz to dám priamo: „odsrali si to nevinní“! Tak a teraz premýšľajte!

Ametyst

Pochybuju. Kde by se u nich najednou vzalo kritické myšlení, které v tomto případě nálepkovali proputinovsky? Ti nepřiznají chybu, pýcha jim nedovolí, a pojedou dál po své stranické linii.

Kepler

inl ti f dlouihk unhgnbzde

Ametyst

Kepler: to je ukrajinsky? Učíš se rychle.

led

Majster Kepler, tak múdre a krásne slová som už dlho…
aké výstižné!