e1232851@trb

Myslíte, že lze opravdu od někoho jen tak dostat peníze jako v odkazu níže?

Myslíte, že dostanu od nekoho jen tak 800 Kč?

jak je popsáno zde: http://ingbank-bonus.blog.cz/

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, určitě to tak funguje. Jen tak to není. Jediným účelem je získání klienta, ale těch 800,– bývá to vázáno na řadu dalších podmínek, o kterých v tom lákadle neinformují, takže se musíš stát víceméně trvalým klientem. Oni si tě pak oškubou o mnohonásobek té částky, takže se jim těch pár mizerných investovaných stovek bohatě vyplatí ☹

Další odpovědi
Arne1

Ano, je to v podstatě provize za sjednání. ING Konto je prakticky první účet zdarma, který u nás existoval, přes (na dnešní dobu) složitost použití (omezený počet účtů pro platby, nemožnost přímého výběru) byli lidé, kteří navázáním několika ING Kont na sebe dosáhli účtu zdarma včetně stálých plateb. V každém případě – je to jednoduchý spořicí účet s nadstandardním zhodnocením – bývalo 2%, dnes mnohem méně.

mosoj

Nedávno dávala bonus 1000 Kč mBank. Založil jsem dva účty, jeden pro manželku a druhý pro sebe. Na každý jsem vložil 1500 Kč. Do měsíce tam mBank připsala ještě 1000 kč na každý účet. Ihned jse vybral 5000 Kč a účty zrušil.
Za vložených 3000 Kč jsem získal 2000 Kč.

500 kč dávali ihned po založení účtu bez nutnosti něco vkládat.

hapiky

Ono se toho už napsalo…což takhle si zajít do zmiňované banky, a požádat o předložení podmínek k té smlouvě.

Dochy

Nejsem si jist. Ingbank má akci na nábor nových klientů, ale podle veřejné nabídky jsou odměny poněkud nižší. Je možné, že majitel blogu má vyjednáno něco lepšího, ale nejsem si jist. Navíc mi ten blog připadá neetický. Píše, že můžete založit konto na stránkách banky nebo pomocí odkazu a dále že můžete podpořit blog zadáním referenčního čísla. Jenže už se nezmiňuje, že ref.č. je obsaženo v předloženém odkazu, takže při použití odkazu pravděpodobně odměnu shrábne i když to nový klient nemá v úmyslu.

mosoj

Keplere kecáš čím dál víc.

Dochy

Jo a úplně jsem zapomněl… Pokud někdo chce u ingbank konto založit, může klidně kontaktovat mně. Rád mu poskytnu své ref. číslo 😉

Arne1

takových by bylo 🙂