Avatar uživatele
e1232851@trb

Myslíte, že lze opravdu od někoho jen tak dostat peníze jako v odkazu níže?

Myslíte, že dostanu od nekoho jen tak 800 Kč?

jak je popsáno zde: http://ingbank-bonus.blog.cz/

Zajímavá 0 před 2621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ano, určitě to tak funguje. Jen tak to není. Jediným účelem je získání klienta, ale těch 800,– bývá to vázáno na řadu dalších podmínek, o kterých v tom lákadle neinformují, takže se musíš stát víceméně trvalým klientem. Oni si tě pak oškubou o mnohonásobek té částky, takže se jim těch pár mizerných investovaných stovek bohatě vyplatí ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Ano, je to v podstatě provize za sjednání. ING Konto je prakticky první účet zdarma, který u nás existoval, přes (na dnešní dobu) složitost použití (omezený počet účtů pro platby, nemožnost přímého výběru) byli lidé, kteří navázáním několika ING Kont na sebe dosáhli účtu zdarma včetně stálých plateb. V každém případě – je to jednoduchý spořicí účet s nadstandardním zhodnocením – bývalo 2%, dnes mnohem méně.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nedávno dávala bonus 1000 Kč mBank. Založil jsem dva účty, jeden pro manželku a druhý pro sebe. Na každý jsem vložil 1500 Kč. Do měsíce tam mBank připsala ještě 1000 kč na každý účet. Ihned jse vybral 5000 Kč a účty zrušil.
Za vložených 3000 Kč jsem získal 2000 Kč.

500 kč dávali ihned po založení účtu bez nutnosti něco vkládat.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Ono se toho už napsalo…což takhle si zajít do zmiňované banky, a požádat o předložení podmínek k té smlouvě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nejsem si jist. Ingbank má akci na nábor nových klientů, ale podle veřejné nabídky jsou odměny poněkud nižší. Je možné, že majitel blogu má vyjednáno něco lepšího, ale nejsem si jist. Navíc mi ten blog připadá neetický. Píše, že můžete založit konto na stránkách banky nebo pomocí odkazu a dále že můžete podpořit blog zadáním referenčního čísla. Jenže už se nezmiňuje, že ref.č. je obsaženo v předloženém odkazu, takže při použití odkazu pravděpodobně odměnu shrábne i když to nový klient nemá v úmyslu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Keplere kecáš čím dál víc.

před 2619 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Jo a úplně jsem zapomněl… Pokud někdo chce u ingbank konto založit, může klidně kontaktovat mně. Rád mu poskytnu své ref. číslo 😉

před 2620 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

takových by bylo 🙂

před 2620 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek