Nela56

Myslíte, že se tento školní rok do školy vrátí i středoškoláci?

(nemám ted na mysli žáky 4.ročníku)
Jestli by se žáci měli vrátit, má to smysl? Přeci jen si ted zvykli na režim, styl distanční výuky, při návratu po tak dlouhé době bude chvíli trvat, než bude vše, jako dřív a takto si jen zkazí známky, případně si přivodí psychické problémy. Také by se šlo ze začátku rotačně, takže by se do škol nešlo ani na celé dva měsíce…

Odpovědi
marci1

Podle odhadu epidemiologa Petra Smejkala, který vede Mezioborovou skupinu pro epidemické situace (MeSES) při ministerstvu zdravotnictví by se v květnu do tříd mohli vrátit i studenti středních škol. 🙂
https://cnn.i­prima.cz/smej­kal-stredoskolaci-se-vrati-v-kvetnu-v-cervnu-povolime-zahradky-a-venkovni-koncerty-23330

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.