Jsemjine

Myslíte že se lidstvo může zachránit?

Všechno pomalu ale jistě dochází, vody je nedostatek, jezera jsou prázdná, zlata je velmi málo, stříbra je nedostatek, vše dochází, ropa dojde již za 25 let, bude to obrovská katastrofa, jestliže se lidstvo nevydá do vesmíru do 30 let, náhradu na palivo se bude hledat stovky let, za tu dobu přiletí mimozemšťané a bude po lidstvu, musí se snížit pravomoce prezidentů a premiéru aby se nevytvářely zbytečné diktatury, a země se musí spojit a vydat se do vesmíru a zkolonizovat všech 2 biliony galaxií, tyto zdroje lidstvu postačí na několik desítek let, pak se bude muset vydat do jiného vesmíru.

Zdroj obrázku: pixabay

Odpovědi
CTTON

Lidstvo to nezvládne :,(

Chybí jiná možnost, a k těm zdrojům myslím že by to vydrželo tak 50 let.. xD

df

Lidstvo to zvládne

Lidstvo není závislé na ropě, zlatu, ani stříbru. Takže žádná katastrofa nehrozí.
Co se týká vody, té je možná nedostatek na některých místech, ale obecně se množství vody nemůže snížit. Voda odjaktěživ koluje pořád dokola. Pořád pijeme tu stejnou vodu, kterou pili naší předci. Oni jí vypili, pak ji vymočili a pak se dostala do půdy, do spodních vod nebo se odpařila a po čase se zase dostala tam, odkud přišla, je to neustálý koloběh. A tu stejnou vodu pijeme my dnes. Voda nikdy nezmizí, už jen z důvodu zachování energie.

Mc Merkurion

Lidstvo to zvládne

… to mne netrápí, až se to stane, tak už tady dávno nebudu …
… špatná anketa, chybí jiná možnost, a v otázce mylné informace >>> momentálně je ropy nadbytek a zlato a stříbro se nejí, takže nejni nutný …