Michaela66

Myslíte, že se Babiš omluví Kalouskovi svým jménem?

Babiš se má omluvit Kalouskovi za výroky ve Sněmovně, rozhodl soud (Zdroj: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/andrej-babis-premier-soud-omluva-miroslav-kalousek-ano-top-09.A200918_110­740_domaci_hm1)
Myslíte, že se premiér Babiš dokáže omluvit Kalouskovi svým jménem, nebo se bude omlouvat prostřednictvím ministerstva, jako bezpáteřní sluníčkář inženýr Zeman? Nás doma učili, že za své chyby se omlouváme osobně, pan Zeman je asi z děcáku, že to neví. Jsem zvědavá na pana Babiše, zda mají na Slovensku slušného vychování. Minimálně by se měl omluvit za jeho výroky o politickém působení Kalouska, když Babišova vláda napráskala rekordní schodek rozpočtu, a to navíc za situace, kdy kvůli koronaviru dostala miliardy od Unie. O tom se Kalouskovi může nechat jen zdát.

Nejlepší odpověď
ivzez

Omluví se jako normální člověk

Podle mne by se omluvit neměl, protože to, co řekl, je pravda.

Oprava odkazu: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/andrej-babis-premier-soud-omluva-miroslav-kalousek-ano-top-09.A200918_110­740_domaci_hm1
(Systém k němu připojil uzavírající závorku, takže nefungoval.)

Další odpovědi
Lgee

Omluví se za něj svačinářka ze třetího patra, stejně jako u nevychovance Zemana

Butters_xD

Omluví se za něj svačinářka ze třetího patra, stejně jako u nevychovance Zemana

Pepa25

Omluví se za něj svačinářka ze třetího patra, stejně jako u nevychovance Zemana

Skutečně tu chybí varianta „neomluví se vůbec“: jednak za ním stojí jeho voliči, tak proč se měl omlouvat a také ten rozsudek není pravomocný. Než bude potvrzený všemi instaqncemi (viz kauze Peroutka), to už Babiš možná nebude v politice a nikoho to nebude zajímat …

Hufnágl

Nejenže je neúplná anketa, ale i blbý odkaz.
==
K otázce: Proč by se měl pan Babiš omlouvat, když to, co řekl, je pravda.

Michaela66

To si můžete přečíst v odůvodnění rozsudku. Očividně to pravda nebyla.

nyjono

A co i jiná možnost?
Je mi naprosto volný. A taky ať tak nebo tak, zhola nic se nezmění. Tak proč to řešit a čekat jestli jo nebo ne?

Michaela66

Jiná možnost, jako že přiletí UFO?

zjentek

To víte že ANO! Kalouskovi se JEDNOU slušně omluvíte a ten vás OBRATEM ubezduší nečekaně někde na padáku! Take kiki!