Myslíte, že nový ředitel ČT nařídí vysílat Pobřežní hlídku a filmy, kde herečky plavou ?

Nejlepší odpověď
fcoop

To bude úplně první,co říďa zařídí.
Je to vlastně důvod,proč stál o funkci ředitele
ČT.

Další odpovědi
baghira

M. K. se stal novým ředitelem ČT?
:)))

Ředitel televize zpravidla osobně nerozhoduje o skladbě programu, na to má pod sebou spoustu lidí.

anonym

Nevěřím tomu.Až budeš ředitelovat ty,bude se vysílat denně z akvária.(to bude plný plavajících hereček)Těším se,až uvidím úchyla v roli ředitele čt.

hanulka11

možná kdybys poslal podnět ,určitě by ti vyhověli