Herjulfson

Myslíte, že má Ukrajina šanci vstoupit do EU?

Tato otázka zde již byla. Ale znáte to – vše plyne.

Nejlepší odpověď
zjentek

No tak jistě, přece je to docela očividné, když se podíváme, kdo nám tady v EU vládne a jaké jsou jeho opravdové zájmy a úmysly. S jistotou mohu prozradit jen tolik, že oním zájmem NENÍ pozorování současného stavu a vývoje fauny a flóry v místě a čase příslušné, případně jejich ovlivnění (zájem spojený s možností ovlivnění). A mezitím- vše plyne. Děkuju.

Další odpovědi
Filip84

Takto otázka, přeci, nestojí, už jenom proto, že co si kdo myslí je dokonale nepodstatné.

O tom rozhodne to, „až jak dopadne ta srážka“, do té doby je to jedno: „do pokladny a prodávat lístky!“ 😂😆

Jinými slovy: když „Sergej“ „Ivana“ vyžene, no tak na tom území, co bude, potom, „Ukrajina“, tak to území bude rozbitý. To je praktické: může se to opravovat. 😎 No a tak my (a Němci, a další) se na tom můžeme královsky napakovat: Ukrajina obdrží různé dotace, humanitární pomoc, a na to je čistě praktičtější, když bude v EU, než když nebude. Takže? 🤷🏽‍♀️

No a když „Sergej“ „Ivana“ nevyžene, ale na Ukrajině bude „Vší Rus“, tak tam bude vládnout Jeho Blahorodí z boží vůle gosudar vší Rusi Vladimir Vladimirovič Putin (nebo jiný gosudar, kdyby čistě Vladimir Vladimirovič natáhl brko, nebo mu brko „bylo nataženo“), no a potom tam bude typický ruský „pořádek“ (=burdel), a nás, potom, nemusí interessovat nějaký vstup Ukrajiny do EU, protože I. bude tam Vší Rus & Jeho Blahorodí gosudar vší Rusi a II. nebude žádná Ukrajina, bude nějaká Respublika Zakarpatskaja, Respublika Kijevskaja, Krymskaja gubernija, nebo tak něco.

A jak s tím, prosím pěkně, souvisí, co si kdo myslí? 🤷🏽‍♀️🙃😅

da ny

Ano.
Princip je stále stejný.
Zdánlivá „neochota/nechuť“ ustoupila do pozadí.
Byznys je byznys.
Tak, donedávna „zamčené dveře“ do Evropy (ochranné prostředky, před invazí Ukrajinců) si otevřeli. Byl jim umožněn vstup do zemí EU a
Schengenského prostoru. Dveře jsou dokožán otevřené.
Pokud si „nevyslouží značné výjimky“, bude nějaký čas trvat, něž splní alespoň základní podmínky pro přijetí do EU.
Společnosti a firmy „Západu“, se třesou na další expanzi (právě i na Ukrajinu), nové trhy, levnější pracovní síly. Odbyt zboží.
Britové už přišli se zvláštním pojištěním, pro vlastní podnikatele, aby se nebáli podnikat na Ukrajině.
Dnes je nepojistitelná pro české podnikatele.

elkon

Právě, tak si vyhledej historii.

paul1

Jasně, že má. Jen jde o to, kdy ten čas nastane.

led

Nie je všetko, ako sa navonok zdá.
Ukrajina je myšia diera do Ruska. Pomocou tejto diery je možné postupne robiť deštrukciu ruského hospodárstva. Vstup Ukrajiny do EU je získanie lacnej pracovnej sily a odberateľa pre výrobky EU a US firiem.

Ametyst

Vždyť se hodí cokoliv k provokaci Ruska. Totéž bylo kolem Majdanu před léty: Ukrajinci s vlaječkami EU mávali tak, že si toho všimli i v Rusku, a byl mazec.