bolak

Myslíte že má tazatel šanci spíš dozvědět se odpověď na svou otázku, když ji vytvoří s neurčitým titulkem:

„Potřebuji poradit…“ nebo „Prosím pomozte!!!“ než když v názvu otázky uvede přímo jádro čivavy?

Nejlepší odpověď
quentos

Jo - vždycky na to jako blbec kliknu, protože to vypadá na otázku života a smrti, ale nakonec se z toho vyklube letecká pošta

To jste vystih přesně ;{))>

Další odpovědi
anonym

Jo - vždycky na to jako blbec kliknu, protože to vypadá na otázku života a smrti, ale nakonec se z toho vyklube letecká pošta

Doplňuji:
Nedělá mi problém přečíst si všechny otázky i odpovědi. Zamířím klidně i o několik stránek dále. A podivné dotazy a odkazy mi také nevadí.

Děda Louda

Jo - vždycky na to jako blbec kliknu, protože to vypadá na otázku života a smrti, ale nakonec se z toho vyklube letecká pošta

Ne - takové otázky ani neotvírám a ostatní volí doufejme podobnou strategii