icko

Myslíte, že má o mě zájem?

Zdravím. Píšu si s jednou holkou na Facebooku, ale nevím, zda o mě má zájem a tak bych chtěl pomoct od vás. Píšeme si spolu několikrát týdně a voláme si a jednou jsme spolu byli venku. Většinou začíná konverzace ona a docela se i vyptává. Je tam nějaký náznak zájmu nebo ne?

Nejlepší odpověď
Nassin

Kdyby neměla zájem, nepsala by několikrát týdně, nevolala by … ale možná to je jen zastírající manévr.

Další odpovědi
elkon

Tak se jí zeptej, když to sám nepoznáš.

Drap

Buď se jí zeptej, nebo to ber tak, že zájem nemá.

L.G.

Třeba zájem má, kdoví, to je věčná hádanka, ale vzhledem k iniciaci by mohla mít… ono těžko se ptát a ještě za střízliva a ani to není záruka pravdivé odpovědi, držím palce 🙂👍

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.