myslíte že konec sveta bude?

furt me to vrtá hlavu co se stane atd.. mám trochu strach'(

Nejlepší odpověď
anonym

Proboha, to ti fakt ještě 2 160 odkazů v liště pořád nestačí?
viz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=konec%20sv%C4%­9Bta

Další odpovědi
Děda Louda

Na sto procent bude. Z tvého dotazu ovšem není patrné, co máš na mysli pod pojmem svět.

Drap

Stoprocentně bude. Je to vědecky ověřeno. Bohužel neví se kdy přesně. Možná za rok, za dva.....a nebo taky za několik milionů let

anonym

Podle mých výpočtů to má být 21.12.2012,ale nejsem si jist ! A pokud to nevyjde,tak se my,současní obyvatelé, zkázy světa nedožijeme!!!

avel3

Určitě bude! Nejpozději až bude vyhasínat slunce. Pokud se do té doby neukončíme sami. Ale myslím, že není dobré se obávat konce světa. Mnohem větší pravděpodobnost je, že tě srazí auto, nebo uklouzneš a nešťastně upadneš. A toho se určitě neobáváš. Jinak bys nevyšla z pokoje.

Ale namístě je stará rada: Žij tak, jako by jsi tady byla poslední den. Užívej život naplno a nezaťežuj si hlavu otázkami coby kdyby…