Dvesto350

Myslíte, že je pravda, že je VB svobodná?

https://www.par­lamentnilisty­.cz/profily/Ra­dek-Rozvoral-22025/clanek/Velka-Britanie-je-od-soboty-opet-suverenni-a-svobodnou-zemi-101458

Sice nejsou v EU a nikdo jim nediktuje velikost banánů, ale stále jsou v OSN, což je jako EU akorát těměř na celém světě.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jestliže nevíš, jaký je rozdíl mezi EU a OSN, je zbytečné odpovídat …

Další odpovědi
zjentek

Tím více se stáváme svobodnými, čím méně nadřízených je nad námi. Zjentek.

paul1

Já si myslím, že VB (tato zkratka mi připomíná něco nesvobodného) je svobodná. OSN, ani EU nemohou být v pravém slova smyslu její nadřízení, pokud jsou členové těchto organizací a podílejí se na rozhodování