zjentek

Myslíte, že i na západě bychom dokázali vypátrat vrahy tak rychle, jako nám to předvedla spravedlnost v Rusku?

Ve světle posledních událostí.

Odpovědi
Rokio

To snad nemůžeš myslet vážně!? Ruská justice není ani zadelka tak spravedlivá jako soudy na západě Evropy. Není vyjímkou, že tam jsou odsuzováni nevinní lidé.

Tohle budu tvrdit i zace diagnostikace té nejzávažnější schizofrenie. Zhunste si mě. Nenáviďte mě. Proklejte mě až do morku kostí.

Pak možná uvidíte, jaké to je v Rusku.

led

Nepodceňujte „svojich“ policajtov, pokiaľ ste im neutiekli…
…na bežeckej dráhe.

Disraeli

Kdeže vypátrat. Tahle ‚spravedlnost‘ není ani zrovna moc efektivní. V lepších státech by tomu dokázali i předejít. Protože mají lepší obranu, systémy, sběr a analýzu informací skrze bezpečnostní, zpravodajské služby.
Západu nefandím, ale ano i třeba USA v tomhle fungují mnohem lépe a organizovaněji / systematičněji.

Kazatel

Zajímavé, že zadržení záhadně cestou z místa činu přišli nejen o zbraně, ale hlavně i o plnovous. Celé to vypadá jako jedna velká fraška.