Nikkol

Myslíte, že ceny pohonných hmot opět klesnou na únosnou míru nebo je na řadě přestavba na LPG?

Nejlepší odpověď
beer

Neboj, na „únosnou míru“ ceny zcela jistě neklesnou.. tady se ceny dolů velmi málo praktikují, a když, tak s velkou slávou jen o nějaké halíře ))

Další odpovědi
anonym

Aby to LPG nebylo pak take stejne drahe .. nafta byla take levnejsi … -iv-

jendahun

Bohužel nevidím v příštích sto letech žádné zlepšení v tomto směru a v Česku.Jezdím na plyn,ten už taky zvedli,ale do pily musím lít benzín.Kdyby byl aspoň kvalitní.