Rokio

Myslíte, že bych zvládl tuto brigádu v bance?

Jedná se o pozici pomocný administrativní pracovník.

Moc požadavků na tuto pozici není. Stačí jen výborná čeština, maturita, ovládání balíčku Microsoft a slušné vystupování. Pokud jde o moji kvalifikaci, tak z diktátů jsem měl na ZŠ a na SOU jedničky a dvojky, maturitu mám z vyhovujícího oboru, Microsoft ovládám na pokročilé úrovni a nejsem hulvát.

Mezi mé dovednosti a znalosti navíc patří ovládání dvou cizích jazyků, psaná všemi deseti, základy účetnictví, jednoduché programování přes Excel a PowerPoint, ovládání programu XnView a ostastní dovednosti, které nesouvisejí s schopnostmi vhodné pro úředníky.

K tomu mám měsíc praxe jako sekretář.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… důležitý je sebevědomí, a to ti nechybí (je ale potřeba si prvně zjisti, co to znamená: „pomocný administrativní pracovník“, pod tím se může klidně skrývat obyčejný poslíček) …

Další odpovědi
Kelt

Rokio, proč se ptáš na takové otázky tady? Jdi se zeptat přímo do té banky. Jedna věc je odporná způsobilost, zkušenosti a podobně, tedy to, na co je třeba nějaký papír a druhá věc je jednání s lidmi, vystupování a pod. Na tu první část ti lidé odpoví tak, jak chceš slyšet, ale hlavní je ta druhá část. A často má větší šanci ten, kdo vyhovuje v té druhé části. Při pohovoru se to tak posuzuje.

magorvkleci

Myslím, že byste brigádu v bance na pozici pomocný administrativní pracovník zvládl. Jednak jste podle výčtu dovedností a znalostí schopný člověk a jednak předstírat práci administrativního pracovníka v jakékoli bance zvládne skoro každý.

ivzez

Hulvátství jsi měl vynechat,
češtinu „opraš“ (mohla by být lepší → viz níže).

Neovládáš Microsoft (ten ovládají jeho majitelé), ale práci
se sytémem (nebo systémy) a programy od Microsoftu.
V Excelu a Powerpointu se neprogramuje (nejde o programování).

Dáš-li si pozor na výše zmíněné při psaní své reakce (nabídky),
mohlo by ti to vyjít.

Držím palce (a dej vědět, jestli uspěješ).

Muffz

Práce v bance (ještě pomocná) musí být strašně nudná, ale zároveň po čase jednoduchá. Banky mají svoje softwary, ve kterých zaměstnanci dělají, po zaškolení to zvládne každý normální člověk. Jen je to strašně monotónní práce no, ale dělat se musí.

Spíš se bojím o tvé kolegy, jestli tě nezamordují, pokud jim budeš pokládat otázky stejného stylu, jako často házíš tady :D .

aliendrone

Já nedokáži dost dobře rozpoznat, zda-li je Keltova odpověď Rokiovi pouhým překlepem ANEBO úmyslem, nicméně „ODPORNÁ ZPŮSOBILOST“ je prostě BEST!
;) :D :D

ivzez

Dobrý postřeh!
Já jsem četla odborná…

aliendrone

THX! :)