PendoLinoso

Myslíte, že by to šlo?

Myslíte že by šlo udělat něco jako virtuální kredity? Něco.jako kryptomena ale tohle by nebyla kryptomena protože by to nebylo decentralizované, člověk by to tedy mohl ovládat, zároveň by se za tyto kredity nedalo nic kupovat, takže by to vlastně peníze nebyly. Myslíte že by to šlo? Je mi 13 kdyby něco.

Myslíte že by to šlo?

Nejlepší odpověď
Drap

A k čemu by to bylo?

Další odpovědi
nyjono

Trochu pospojuj myšlenky.
Jak nebo k čemu by se to něco používalo.
Kde a kdo by to něco provozoval. Kde by bylo něco vidět? Nějaký pohyb toho něčeho.

anonym

Šlo.

Otevři si Excel, do A1 napiš „Jméno“ a do B1 „Počet kreditů“. Do A2 napiš „Pendo“ a do B2 třeba „5“. A je to! Nyní seš vlastník 5 virtuálních kreditů, za který se nedá nic kupovat, ale můžeš je libovolně ovládat.