Agneta

Myslíte, že by Hillary Clinton byla dobrá prezidentka USA?

Teď říkala, že prezident může zemi hodně pomoci. Neviděli jsme to už u Obamy? Neříká se mu teď Bombama?

Nejlepší odpověď
Drap

O takových věcech ani nepřemýšlím. Je mi to jedno. Samozřejmě Hillary by byla pro některé dobrá prezidentka, pro některé naopak ta špatná.

Další odpovědi
Pepa25

Asi ano. Ještě záleží, kdo bude protikandidát …

Alesh

Osobně si myslím, že ji tam nedosadí. 😉

Neguš

Ne,nebyla.Odha­dují,že by byla stejném " jestřáb" jako Obama!

lexx

nemyslíme…patří do kuchyně a k pračce, žehličce…

anonym

Myslím si,že by američané s ženskou nebyli spokojeni.

anonym

Ne, je to žena.

:D Je slabá, je všem pro smích.

Agneta

Já jen, že se teď provalilo, že ji financuje Saudská Arábie :DDDD
Jeba Bushe asi taky…tak co se má změnit?