Lukas27

Myslíte, že bude mít Covid 19 vliv na brexit?

Odpovědi
Drap

Ne, nebude. Brexit je přece hotová věc. Nic se měnit nebude.

Edison

Jako jak? UK už dost dlouho v Unii NENÍ, jestli sis toho nevšim.

Pepa25

Brexitová dohoda platí, přechodné období má skončit ke konci roku 2020. V tuto chvíli není důvod nic měnit – možná budou potřeba prodloužit nějaké dílčí lhůty např. na adminsitrativní úkony u lidí z Eu žijících v UK kvůli kanranténám.

Současná situace pouze zcela rozmlží dodat Brexitu na ekonomicou situaci – podobně, jako už nikdo jednoznačně nevyřeší, jesli bylo přijetí eura výhodné pro Slovensko nebo ne, když následně začala finanční krize …

mosoj

Bude mít vliv na podobu EU.