Tabea

Myslíte si, že tzv. trolling nebo spamování se již objevuje pravidelně na internetových webech, nebo je to rarita?

Nejlepší odpověď
NoFear

Ano, bohužel je to realita.

Samozřejmě, že snad všechny komunikační weby a hlavně sociální sítě se stávají rájem mnoha trollů. Láká je to, je to ten smysl trollingu.
Neplatí pro všechny weby (kde nelze disktutovat atd. – i když na většině bývá i malá sekce komentářů, takže tam trollovat můžou).
Takový troll může být i správcem nebo majitelém nějakého toho webu, přidá popudlivý obsah a už to jede. Snaží se vyvolávat rozepře. Sám je pak velmi aktivní mezi diskutujícími. Takových blogů mělo a má tolik trollů…

Další odpovědi
zjentek

Jiná možnost

Jistě, že pravidelně. A bude tomu tak dlouho, dokud vyslovení JAKÉHOKOLI názoru, s nímž se neshodujeme, se bude považovat za trollování. Trolling tedy není nic jiného, než absolutní svoboda slova. Nebo bychom se měli vždy a každý za všech okolností dotázat, na co se dotázat můžeme či jak můžeme reagovat? Trolling/trolly vymyslel ten, jemuž pro něj nevhodné názory nepasují, nehodí se mu „do krámu“. Tohle považuj pouze za názor, ale… Prokáže mně někdo někdy v dějinách či budoucnosti, že právě tento názor není jeden z nejrozumnějších? nebo mě raději označí za trolla ten, kdo touží po větším uznání vlastních písemných výplodů a názorů? Když to udělá líbivě, budeme mu věřit? Všichni? (;

Pepa25

Jiná možnost

Nerozumím odpovědi „již objevuje“ ?! Trolling je starý jak internet sám, už na diskusích formátu BBS (přelom 80. a 90. let) byly trolling a flaming takový problém, že se sepisovala pravidla netikety a museli být správci …

JežíšKristus

Jiná možnost

Ano, naštěstí legrace ještě nevymizela 🙂
Proti spamu by měl být web ošetřen.

metros

Ne, ale těch webů bez trollingu je málo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.