Myslíte si,že tento kodex bude účinný a platný?!

Kodex pro admina:

  1. Budu zveřejňovat jména registrovaných,kte­ří bezdůvodně nahlásí otázku či odpověď ke smazání

2)Nebudu vyhrožovat zablokováním účtu, i přesto,že registrovaný má kritické ,ale opodstatněné připomínky
3)Neumožním některým registrovaným,aby mi lezli do systému,ve kterém se dozví více než je potřeba
4)Budu dělat vše proto,aby se oblíbenost Odpovedi.cz vrátila na úroveň,která byla na začátku!

Nejlepší odpověď
led

Máte tu niekoľko chýb:
Kódex pre admina určuje len a len zamestnávateľ a zákony Českej republiky
1 mená zverejňovať nesmie, maximálne môže zverejniť nick (prezývku
2 admin vám píše výstražné listy, alebo len nektorý iniciatívny užívateľ sa vám vyhráža?
3,„Neumožním některým registrovaným,aby mi lezli do systému“ preformulovať:
„Neumožním všetkým registrovaným,aby mi lezli do systému“
4 otom netreba diskutovať

Další odpovědi
Drap

Nemyslím si

Elk

Nebude! Před chvilkou mi odstranil kritickou odpověď a taky kritickou otázku. Myslím si, že má svůj kodex a úroveň Odpovědí ho nezajímá. Asi ví proč…

Doplňuji:
Přečtěte si to rychle – bude to smazáno!!!