kurec

Myslíte si, že televize je zábava jen pro staré lidi (lnarozené před rokem 2000)?

A až všichni lidé narozeni před rokem 2000 zemřou, bude se jediná zábava ve společnosti odehrávat jen na internetu?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je nesmyslná. Kdy podle vás se generace označuje jako stará? Ve dvaceti letech? Jak byste definoval střední generaci?

Zaměňujete pojmy dospěly a starý. Kromě dětí jsou ostatní dospělí bez ohledu na věk.

Když se někdo narodil třeba v r. 1999, má 21 let, tedy je podle vás starý? Nebo to je mladý starý?

Přece lidé umírají postupně, rodí se dětí, tudíž se generace mísí. I v TV jsou pořady nejen pro staré. Pohádky pro děti, vzdělávací pořady pro zájemce, také zábava. Nehodnotím kvalitu, každý má jiné nároky.

Nakonec je dobré se podívat i do historie, Myslíte, že internetová zábava je lepší než ta v TEV?

Další odpovědi
elkon

Slaboduchý dotaz člověka bez rozhledu.

aliendrone

Ne, čumí na to hovadinu mraky puberťáků. Naštěstí jde TV supremace do kopru, internet a moderní technologie nabízí nesrovnatelně více možností (z nihž hlavní je podle mne interaktivita).

TV nezemře, stejně jako nezemřely noviny s příchodem rádia nebo rádio s příchodem TV. Jen prostě přijde o svoji dominantní pozici. (Pokud už o ni nepřišla, já osobně už ani nemám TV bednu a to pamatuji zjentka když naháněl egyptskou Kleopatru!) ;)

mosoj

Ttragedie!

ten který je

Degenerace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

…člověk starší dvaceti let je starý ??? … bože, ti dnešní puberťáci !!!