Super guy

Myslíte si že se dá žít z peněz z youtubu?

Odpovědi
Viktorie II.

Dá, ale musíš v tom umět chodit.

Dochy

Tak vzhledem k tomu, že vývojáři a admini stále na tom něco dělají. se zdá, že hlady ještě neumřeli. Takže se z toho asi žít dá 😉

JežíšKristus

Někteří Češi vydělávají na YouTube několik milionů korun za rok. A to v zásadě jen natočí 2–3 půl hodinová videa za týden, a zbytek je leháro. Musíš mít správný nápad a umět jej prodat. Stejně jako kterýkoliv jiný podnikatel.

elkon

To už ale musíš něco dokázat. Nějaké trapné video nic neřeší.

Emefej

Youtube za loňský rok vydělal 15 mld dolarů. Jo, dá se z toho žít.