jiribrunik

Myslíte si, že se bude chtít Klaus opět zviditelnit kvůli tornádu na Hodonínsku?

Bude snad i po této katastrofě a tornádu o síle F4 tvrdit, že globální oteplování neexistuje?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Je v módě snadno skočit k závěru, že za všechno může globální oteplování. I za migrační vlnu 2015. :D:D Jenomže to bylo postaveno na chybných matematických modelech, tak už se raději opatrně mluví “o změnách klimatu”. Václav Klaus do toho mluvil proto, že z ekonomiky ví, jak tyto matematické modely fungují. Ostatně matematické modely pro Covid-19 bylo totéž v bleděmodrém: potvrdily se snad???? Zesměšnily se.

Další odpovědi
paul1

Myslím si, že ano, on je všeho schopný (či neschopný?).

elkon

Tornáda existují a existovala po celém světě i bez Klause. I před oteplováním.

zjentek

Pokud za to všechno není zodpovědnej>>>https:­//www.youtube­.com/watch?v=0r9MPeP­2hx4

autacek

To nevím, ale zatím se tam jel (nebo plánuje jet) zviditelnit, kde kdo z vládní kliky. Mě by takto projevená účast přišla akorát k vzteku.

Pepa25

Není žádných pochyb, že globální oteplení existuje, ale také není možné automaticky tvrdit, že proběhlé tornádo je jeho následek. Klaus ať si říká, co chce – všichni máme možnost ho neposlouchat nebo úplně ignorovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Jen pro pořádek: Ametyst o matematických modelech neví vůbec nic, proto se tu ztrapňuje, když tvrdí, že některé jí jmenované údajně selhaly …

jiribrunik

@Ametyst K takto složitým tématům by se měl vyjadřovat pouze kompetentní odborník. Nikoliv podprůměrný ekonom, kterého zdobí katastrofální výsledky z praxe a jedna nákaza „obyčejným chřipkovým virem“ kvůli kterému pelášil do VFN ve Střešovicích :)

Ametyst

Podprůměrný rozhodně není. Je velmi vzdělaný a vždycky viděl dál, než jiní. I po 25 letech mu mnozí dávají za pravdu. Ve své době udělal dobrou práci, vytvořil systém politických stran místo havlovsko-šorošovské nepolitické politiky. Dnes nevidíte snad, jak se každý vyjadřuje ke všemu? Je snad Brusel kompetentní vydávat zákony pro země, kterým ale vůbec nerozumí? Musí se EU montovat do Ukrajiny? Proč se nemontovala do katalánského referenda? 🙂 Atd. Musíte vidět souvislosti, a v mainstreamu moc pro a proti vedle sebe neuvidíte. Tam je jen jediný názor, tak děkujme za Klause. Jsou to novináři, kdo ho zvou. On se sám nezve.:-))

Reganois

Ametyst: Takže je ti politicky nejblíže Trikolora?