rudek321

Myslíte si, že se blíží válka na Ukrajině?

Jestli někdo sledujete i jiné něž koronavirové zprávy, tak Rusové už několik týdnů masivně stahují vojenskou techniku na hranice s Ukrajinou.

Nejlepší odpověď
Drap

Rusko válku nezačne. Ale někdo jiný zřejmě rád. Porazit Rusko je však obtížné. Doposud se to nikdy nikomu nepodařilo. Zatím každý dostal na frak, včetně USA. Ti to zkusily v historii jen jednou a dostaly na frak.

Další odpovědi
Pepa25

Ne. Sice ani jedna strana není se statusem quo spokojena, ale tím, že jsou do toho přímo zapojeny velmoci, tak ke konfrontaci snad nedojde (byť tzv. proxy wars běžě probíhají). Z pohledu prevence jsou klíčová vyjádžení NATO a amerického prezidenta, že za Ukrajinou stojí.

Mc Merkurion

… a vono už se tam neválčí ??? nějak jsem si nevšiml, že by tam byl klid a mír …

Ametyst

Jestli někdo sledujete jiné než české zprávy, tak víte, že poslední léta se vojska NATO přibližují k Rusku.

xiperio

Až bude Ukrajina v NATO, tak bude klid.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.