jirka F

Myslíte si, že příjde apokalypsa, když bude ten krvavý měsíc?

Jedná se o poslední ze čtyř zatmění měsíce obecně se to jmenuje úplné zatmění v úplňku tedy krvavý měsíc připadá na 28.září skoro všude o tom píšou že to prý předpověděl nějaký americký pastor

cituji co jsem se dočetl : někteří křesťané věří že tato nebeská událost může znamenat začátek strašných událostí jejich tvrzení je založeno na pasáži z bible která říká : Slunce se obrátí v tmu a měsíc v krev než příjde veliký a hrozný Hospodinův den.

Mno ale uvidíme jak se to vyvrbí

Nejlepší odpověď
odik

Stejně jako už to mělo být v roce 2000, 2012 apod. Mimochodem červený měsíc tu byl a není to tak dávno, tak v čem by to teď mělo být jiné?

„začátek strašných událostí“ Mně těch strašných událostí přijde, že už tu máme dost a měsíc na ně rozhodně žádný vliv nemá.

Další odpovědi
redy

Něco tady nehraje,já četla že zítra je ten den, D 🙂
Ale asi jich bude víc těch dnů, Dé… 🙂

Patti

Samozřejmě že žádná apokalypsa nebude… Nejsem moc pověrčivý člověk a krvavý měsíc bude zajisté krásný, ale nic symbolizovat nebude… Je to jen přírodní jev. Nebo se snad stal nějaký světový zázrak, když padali hvězdy? Ale možná se opravdu něco stane, kdo ví… :D

marci1

Ne apokalypsa nepřijde. Ale je to vždy dobrá příležitost, aby se lidé zamysleli nad tím, jaký život vlastně žijí a co vše by se dalo vylepšit. Lidé by se měli mít rádi, komunikovat spolu, chránit planetu Zemi a více se zaměřit na svůj „duchovní“ život. Hmotné statky nám štěstí nepřinesou, jen si více zničíme životní prostředí a Zemi. To nejlepší v životě se nedá koupit, to bývá zadarmo. 🙂

arygnoc

pastorovi a vôbec všetkému, čo pochádza od cirkevných „mudrcov“ by som neveril ani ň.

a čo sa týka apokalypsy, tá už začala, aspoň v európe.
spomeňme na ameriku (mimochodom dnes krajinu migrantov, a to najmä ekonomických) – bieli prisťahovalci pritiahli okrem chamtivosti i choroby, ktoré takmer vyplienili domáce obyvateľstvo.
a to čaká i európu plnú alergikov a nedôchodčat (mám na mysli zdravotnú kondíciu).

😉

Elfka Andy

I kdyby, co jako? Udělat s tím nic nemůžeš, jenom se můžeš zabít ještě před tím než to přijde jenže se taky může stát že se zabiješ a nic se nestane.. Stejně jako v roce 2012, spáchalo kvůli tomu sebevraždu spousta lidí a jak to dopadlo? Podle mě tady otravujem už dost dlouhou dobu, ale já jako ateista na tohle nevěřím, pokud přijde apokalypsa tak buď zombie (jo, fakt to de), nebo vybuchne slunce, 3. světová, jaderná válka apod. Ale ne, u tohohle se to fakt nestane :)

anonym

Nevěř takovejm blábolům,do bible si psali,co je napdalo.
Takovejch měsíců už bylo a stejně jsme se ráno vzbudili.
http://www.jpeg­.cz/obrazek/eD4F

štamgast

Ale houby, už měla být jedna v roce 2012 a nic se nestalo.

lexx

článek jsem četl celý, blábol jak vyšitý…pastor bude nejspíš falešný neboť by jinak věděl co je v Písmu uvedeno: o onom DNI neví nikdo, ani andělé ani Syn jenom Otec samotný

jirka F

to je pravda taky těch konců světa už bylo a nic například bych zmínil rok 2012 jak říkali o tom mayském kalendáři že končí a normálně jsem se druhý den probudil tak si myslím taky že teď to nebude taky pravda