celymcoulem

Myslíte si, že Petr Fiala postupně, ale spolehlivě pohřbívá ODS?

To fakt musí ODS prohrát třetí parlamentní volby za sebou, aby si v ODS všimli, že je vede žluklé máslo s prvorepublikovým obalem?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejenom Petr Fiala ale i jiní.

Další odpovědi
da ny

Nemyslím si nic. Pan Petr Fiala mne nezajímá, ODS, ta vůbec ne. :)

Nassin

Já si to nemyslím, já to vím.

Pepa25

Zatím to vypadá (podle průzkumů), že ODS bude v příští vládě …

elkon

V ODS byl jediný rozumný člověk, Kubera, až se ani nechtělo věřit, že je z ODS.

GM

Ten Žvanivý Slimejš? Určitě. Slizký je a užvaněný taky. Když ho vidím v TV, rychle přepínám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Pepa25
Dovol, abych se zasmál. Chá cha cha.

Pepa25

Není to příliš brzy? Kdo se směje nakonec, ten se směje nejlépe

Nassin

To bývávalo.