Avatar uživatele
Mortin

Myslíte si, že peníze jsou v životě důležité?

Upřímně? Já ano, neříkám, že peníze jsou ve světě vším, jen tak 90%. Nedivím se ani holkám, které letí na bohaté kluky, taky kdybych byl holka, tak neztrácím čas s nějakých chlapem s dvackou v kapse, ale radši budu jezdit v mercedesu. Toto je muj nazor a klidně si ho kritizujte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, redy, marci1, Agneta před 3075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Pro mě až tak peníze důležité nejsou byla jsem
s klukem, který jich taky moc neměl a byli jsme
šťastni i bez nich.
Nejdůležitější je zdraví, životní pohoda a láska 😁

Ale pro dnešní mládež jsou vším
a za ně si můžeš vše koupit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Netajím se s názorem, že prachy jsou až na prvním místě.
Ale život je mrcha, a tak sem to trošičku přehodnotila.
Ale fakt jen trošičku, protože kdyby nebyli, těžko si dopřát všeho, co si tělo žádá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

No, asi nejsou tak důležité, ale člověk je bohužel musí nějaké mít. Musí něco jíst, někde bydlet, něco si obléci ap. Zadarmo nám nikdo nic nedá. Ale upínat se jen na peníze není nejlepší. Za miliardy si nekoupíš lásku, štěstí, pohodu, klid, dobrou náladu. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Bude to znít jako klišé,ale zdraví je důležitější.Sa­mozřejmně peníze hrají v životě důležitou roli.Svým způsobem osvobozují,ale zdraví nenahradí.Viděl bych to tak,aby zdraví a peníze bylo vyvážené jak na misce vah.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Peniaze ako platidlo, ich hodnota a dôležitosť je úmerná potrebám človeka. Vo svete obývanom civilizáciou peniaze, v akejkoľvek forme, ako platidlo majú svoju hodnotu. Ale skúste povedať, akú hodnotu majú na pustom ostrove…akurát na podpal ohňa, alebo na zapálenie poslednej cigary.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Peníze jsou nutné zlo. A jsem hodně rád, že jich mám tolik, kolik potřebuju. Dokázal bych utratit víc, dokázal bych vyžít s míň, ale dávají mi svobodu, proto se jich nevzdám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

v životě ne, ale pro lidi ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Už jen to tvoje „myslíte si“ … :DDD

Někdo si myslí, a jiný si nemyslí, že. A čím víc máš peněz, tím míň si musíš myslet, takže ty si ještě musíš hodně myslet, než budeš jezdit v Mercedesu…:DDD
Je to tedy takříkajíc tvůj problém, a holky problémové kluky fakt nechtějí:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ako také nie.
ale s peniazmi je všetko jednoduchšie – a to platí i o láske, zdraví, …

na druhej strane – pre niekoľko je dôležitých i 100 korún, pre niekoho až milióny/miliardy.

😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já už byl s penězi na dně… koupil jsem si ponorku!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Myslím, že k tomuto tématu není potřeba již nic dodávat, neboť jsi ho de facto popsal a pochopil velmi správně.
Líbila se mi definice peněz, kterou jsem slyšel od filozofa Sokola (ten, co byl jeden z potenciálních kandidátu na prezidenta)… Peníze jsou zhmotnělá důvěra. Podle mě výborná definice. Představ si, že by ses jednoho dne probudil šel do krámu, vytáhl jakési papírky z peněženky a prodavač by se ti vysmál, že ti ty boty, co si chceš koupit, za ty barevné papírky nevymění a podobně by dopadl i tvůj pokus platit kartou. Jo, to by bylo pr*el. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jasně,že bez bez peněz to asi nejde,ale všechno nejsou a ani nebudou.
Je plno věcí v životě,které jsou mnohem důležitější než prachy.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pen%C3%AD­ze%20v%20%C5%BE­ivot%C4%9B%20­d%C5%AFle%C5%BE­it%C3%A9

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Lovím, sbírám, stavím, … Rozhodně nepřijímám morální či jakékoliv jiné hodnoty průměrného občana. Prozatím platím nájem – ovšem i to neustále zvažuji. Tak jako tak – peníze nemají žádnou hodnotu. Tedy ne skutečnou a to je, co vyhledávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Jsou na světě užitečnější, vzácnější a mnohem důležitější věci, než peníze.
Jenom na ně mít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejdůležitější v životě je mīt štěstí.
Na Titaniku měli penīze, měli zdraví, ale neměli štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Nejsou,ale hold se bez nich neobejdeme,takže hurá do práce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Další názory si můžete přečíst v archivu.. Otázka byla vložená nejméně 5×.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jsou%20pen%C3%AD­ze%20d%C5%AFle%C5%BE­it%C3%A9

před 3074 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek