kavi.savio

Myslíte si, že Ozbrojené síly Ukrajiny vytlačí armádu Ruska ze svého území tím, že budou ostřelovat ruský Belgorod?

Z mého úhlu pohledu to je další nesmyslná a nepromyšlená akce Zelenského, která pouze navýší podporu „speciální operace“ u obyvatel v Rusku.

Odpovědi
Drap

Tak to si tedy nemyslím.

da ny

Pokud si dobře vzpomínám, byli Ukrajinci vyzváni/upozorněni k tomu, že nesmí zadat příčinu k rozpoutání války. Tedy ostřelovat, napadnout ani píď ruského území. Mají se bránit.
Ze strany USA jsou jim právě proto dodávány rakety/zbraně s kratším doletem.

paul1

Určitě ne.

aliendrone

Teď se ukazuje, CO je hapiky zač. Ostřelování ruské mu MOOOC VADÍ (a hned trollí), když TO SAMÉ dělají Zelenského bojůvky, tak je to VPOŘÁDKU (nestojí to za komentář). Se divím, že si sám ze sebe nevyzvrací xmrti žaludek. ;) :D :D