panxnotdead

Myslíte si, že když nějaká populární osoba zemře, tak je mnohem víc populárnější?

Já si myslím, že o dost.. min 2× Třeba Lennon, Jackson, Mercury a spousta dalších.. Koho je vám nejvíc líto? Mě teda všech, všichni neměli konkurenci

Nejlepší odpověď
anonym

Někdy tomu tak je, ale bohužel si té posmrtné slávy už moc neužijí. Ještě smutnější mi připadají osudy umělců, kteří za života nebyli ani populární ani bohatí, dokonce někdy živořili, ale nějaký čas po jejich smrti bylo všechno jinak. Jejich dílo bylo doceněno, ale užitek z něj autor už nemá žádný .

Další odpovědi
Drap

Záleží také na tom, jak moc byla populární. Neni to u všech stejné, Ale u některých to tak skutečně bývá

anonym

Často po té osobě něco pojmenují.