luckykubrt

Myslíte si, že jste zapsáni v Jehovově knize života ?

Opravdu vám záleží na vašem životě ? Děláte něco pro to, aby jste se libili Bohu Jehovovi ?
https://www.jw­.org/cs/co-rika-bible/otazky/kniha-zivota/

Nejlepší odpověď
Rokio

Jiná odpověď...

Jsem sympatizant katolické církve. Myslím se, že když moje dobré skutky převáží nad špatnými, po smrti půjdu do nebe.

Další odpovědi
Kepler

Jiná odpověď...

Ano, myslím si to a budu ho žalovat za zneužití osobních údajů. Je ještě horší než StB a KGB.

Drap

Jiná odpověď...

Nemyslím, a je mi to jedno. Každý ať si zapisuje co chce. Jehovu neznám a ani po seznámení netoužím.

Smackdown

Jiná odpověď...

Pokud ano,tak jedinci co jsou zapsáni,tak budou trpět úzkostmi.

ivzez

Jiná odpověď...

Doufám, že ne!!!!

Dost na tom, že jsem bez svého souhlasu
a proti své vůli*) zapsána u katolíků…

*) Vystoupit bohužel nelze, jedině bych musela
něco „provést“, aby mne církev exkomunikovala.

Přijde mi to hrozně sprosté.
Jak si někdo může dovolit evidovat osobní údaje bez souhlasu dotyčných osob?

luckykubrt

Rokio: po smrti přestaneš existovat úplně. To je to peklo… společný hrob lidstva. Do nebe přijde jen 144000 pomazaných křesťanů, kteří budou panovat s Ježíšem Kristem. Tento počet byl naplněn roku 1935. Dnes se ještě káže, aby se shromáždil velký zástup lidí, kteří budou žít na očištěné zemi.

luckykubrt

Smackdown: Trpět budou ti zlí, kteří odmítají Boží království. Jehova svůj lid ochrání ve velkém soužení a lidé, kteří přežijí se budou moct radovat z věčného života v pozemském ráji.

ten který je

luckykubrt:Mám takový pocit že si zde děláš z lidí legraci nebo máš záměr škodit.
Nejsi žádný člen svědků Jehovových.Tato náboženská skupina je naprosto apolitická.Jen dodávám že nejsem členem tohoto společenství.

luckykubrt

Nepokřtili mně, ale stále bych chtěl být pokřtěn jako svědek
Jehovův. 😉 Nedělám si legraci ani nechci škodit. Spíše právě naopak. Varuji před Božím soudným dnem podle Ježíšova proroctví. Svět je zlý a blíží se jeho konec. Nedá se to zastavit… není to moje proroctví, ale Boží poselství. I Putin bude mít problémy zákazem svědků Jehovových v Rusku, protože stojí proti Božím vyvoleným. Jehova se nedá zakázat, Jehova je věčný Bůh. 🙂

luckykubrt

Jinak Keplere, možná mu budeš ještě děkovat pokud jsi zapsaný v knize života. Je asi JEDINÝ, kdo nás může ochránit před islámem. Tomio Okamura má sice stejný program, ale jak by mohl islám zastavit ? Myslím si, že přeháníš. V Bibli je napsáno, že Bůh je láska. Ale pokud se ti to nelíbí, klidně si zvol A. Babiše (bývalý StB podle tebe lepší než Bůh) a možná tvé jméno bude vyškrknuto. :P

Kepler

Mohl bys vědět, že od dob vyhnání člověka z ráje si lidstvo odpovídá za své skutky samo a žádný bůh mu do toho nemá co kecat.

luckykubrt

No a potopu v Noemových dnech snad způsobil ďábel ?

Kepler

Různých velkých potop v historii lidstva už bylo snad tisíce a jak si to kdo převypráví, to mi je srdečně jedno. Jen bych tě chtěl požádat o jednu věc. Nic proti tobě osobně nic nemám, ale přestaň si z toho webu dělat hlásnou troubu své pomýlené sekty. Takových tu bylo víc a už nejsou. Tenhle web je o předání vědomostí nebo o zábavě.

luckykubrt

Předávání vědomostí o Jehovovi je velmi důležité. Nebo chcete žít nadále v teroru ? Jen život v pravdě (Ježíš učil: jsem pravda, cesta a život) a lásce podle Jehovova učení může zabránit ničemnosti. Proto i když někdo tvrdí, že není zločinec stejně mu nevěřím pokud nemiluje Jehovu Boha. 😉

Kepler

Hele, už mě fakt zlobíš. Ty nepředáváš vědomosti, jen bludy nadiktované tvou sektou, jenom papouškuješ. Od téhle chvíle budu tvé zvratky skrývat, protože sis ani nepřečetl kodex tohoto webu. Je mi líto.