Jahoda

Myslíte si, že jste hodně chytří?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

Chytrý ne,ale moudrý ano!

Terryle

Ano

Zákeřná otázka, ale tak trochu výzva, nelze neodpovědět a vyzkoušet tak, jestli teď budu za namyšlence :)
Ale pořád vím, že nic nevím.

iwetax

Ano

Jak na co.

Vicki

Ne

anonym

Ne

http://www.ori­ginalni.cz/spe­cialni-darky/chytra-plastelina/chytra-plastellina-stribrna-chp7.html

iceT

Ne

Ne,nejsem úplně blbá,ale nedovolím si o sobě říct,že jsem chytrá,to by znělo jako sebechvála.

aramah

Ne

Ne ale manuálně je to lepší.

nikolkap

Ano

Hmm ještě chodím do školy a mám dvě dvojky a jsem v 6. třídě…Když se podívám jaké známky mají ostatní v naší třídě tak určitě ano ale celkově nevím.

vlastina

Ano

Hodně ano,dost ne.Šalamounská to otázka.

dudu

Ano

odpovídám slovy Sókrata:
„Vím, že nic nevím“.

kropitko

Ne

Mousinek

Ne

oskar

Ne

dagry

Ano

Synáček mi říká, že prý jsem chytrá jak rádio. Takže to tak asi bude 🙂

anonym

Ne

Kdybych byla chytra,tak se tu nemusim ptat?Jinak tech chytrosti je vice.Spis mam radsi slovo-moudry/a.Ale k tomu se musi dospet.

Cass

Ne

Hodně určitě ne… podle možností :) Ale s jistotou můžu říct, že blbá nejsem… to bych pak nemohla na gympl xD