zzzzz

Myslíte si, že je možné, aby na takto hubené holce nikdo nepoznal, že je těhotná?

http://www.no­vinky.cz/krimi/284883-zene-ktera-zabila-svou-novorozenou-dceru-soud-potvrdil-16-let.html

Nijak se ji nesnažím hájit, jen si neumím představit, jak to mohla tajit a ke všemu v létě.

Nejlepší odpověď
anonym

Právě pro takové případy jsou zřízeny baby boxy. Nechápu, že ta ženská ho nevyužila, není žádná puberťačka a měla dost času si to promyslet. Takhle to miminko nedostalo ani šanci.

Další odpovědi
manon

Myslím, že je. Dnešní móda poskytuje dost volnosti ve výběru oblečení. A taková hubená holka, co dítě nechce, může přibrat třeba jen cca 8 kg a to lze schovat (jen to bříško v podstatě) , když se na to zaměří. Je to celé choré…už to, že se to snaží tajit od začátku do konce…to se nemá komu svěřit, to ji nikdo nepomůže?

bolak

Jasně že jo, takovejch případů už bylo, na některejch to prostě není zas tak moc vidět.

Jinak k tomu rozsudku, neřekla to příteli, rodině ani nikomu jinýmu. Nezašla v průběhu těhotenství na žádnej test a porodila na záchodě v ústraní. Všechno tohle nasvědčuje tomu že to celý plánovala už od začátku, čili nic menšího jak vražda to bejt ani nemohlo.

venkovan

Otázkou je, co mladou ženu přivedlo k takovému rozhodnutí. Vždyť na to musela myslet tolik měsíců. Bylo to tedy jen její rozhodnutí a nebo rozhodnutí na základě zhodnocení jejího okolí.
Těžko soudit. Ale soud odsoudil jen ji.

pizlicka

pokud ma tak nevšímavé okolí,tak to mozné je.a pokud ona vedela,ze ji okolí ignoruje,citila,ze nema smysl se sverovat.nikoho nezajimala,proc ji by mel nekdo zajimat.kdoví,jak to vnímala,co citila a prozivala.to vi jen ona a ona za to ponese zodpovednost.

Funna

nějak si to nedokážu představit…v tě­hotenství jsem vůbec nic nepřibrala a po porodu jsem vážila míň, než když jsem zjistila, že jsem těhotná…ale to břicho, i když jsem nosila volné věci (ne proto, abych se to snažila utajit) tam prostě bylo a bylo dost výrazné…mě to spíš připadá, že se o ni nikdo nezajímal a proto to dopadlo, jak to dopadlo…protože na člověku, na kterém vám záleží to prostě poznáte, když si aspoň trochu všímáte…