kosmas2025

Myslíte si, že je cestovatelům v čase z budoucnosti zakázáno cestovat do naší doby kvůli pandemii SARS-CoV-2?

Odpovědi
Kelt

Určitě budou očkovaní nebo imunní. Tak v tom problém nevidím.

zjentek

Na to ti zde na Zemi dokáže odpovědět JEDINĚ jednočlenná entita zvaná aliendron. (; D; D;

led

SARS-CoV-2 v čase, keď cestovanie časom je už bežné, bol dávno prebádaný a nájdené ochrany proti nemu.
Problém cestovateľov v čase je v tom, že oni síce môžu použiť ochranu proti chorobám pre vlastné bezpečie, ale princípy ochrany nesmú v navštívenom čase nikomu prezradiť. Aj keď zopár nezodpovedných cestovateľov tieto predpisy porušilo.

Dochy

Klidně můžou cestovat, není v tom problém. Pokud se po čase zjistí, že do své doby zavlekli nebezpečnou chorobu, okamžitě startuje četa čističů, co provinilce bezpečně eliminuje ihned po jeho návratu z minulosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.