Jack 12323

Myslíte si, že domácnost s majetkem (domem, autem apod.) v hodnotě 18 milionů korun je bohatá?

Myslíte si že domácnost s majetkem 18 milionů korun je bohatá?Pozn.Ma­jetkem se myslí dům,auta atd. ( lidem v dom. je 50)

Nejlepší odpověď
ivzez

Má Vaše domácnost majetek v hodnotě 18.000.000 Kč?

A budete se cítit lépe, když zdejší uživatelé budou takový
majetek považovat za bohatství?

Přemýšlím, k čemu jsou takové otázky dobré…

Další odpovědi
AirbusA380

Ano

Edison

Nemyslím. Víš, jak velké jmění omezuje svého majitele? Co s tím je starostí? A terd: Je to skutečně bohatství?

Kepler

Ano, myslím, že se mohou považovat za vyšší střední třídu.

Rokio

Podle mě je taková domácnost minimálně vyšší střední třídou. Za bohatou třídu považují rodinu, která nemusí pracovat, protože žije z pasivních příjmů nebo z příjmů z kapitálového majetku.

zjentek

Podle mýho trefně odpověděl Kepler. Je vidět, že se velmi dobře orientuje v otázkách třídního původu. (;

Edison

A co má majetek společnýho s třídami? Znám chudé vykořisťovatele a bohaté dělníky… Ujasni si pojem tříd.

zjentek

Prachy ti určí třídu. Chudý intelektuál s dobrým postavením dnes na střední třídu těžko dosáhne… ježiší, v kterým žiješ století?