kostiwal

Myslíte si, že by si prezident USA Joe Biden dokázal v krizové situaci vzpomenout na kódy k tzv. jadernému kufříku?

Odpovědi
zjentek

Obávám se, že by si najednou vzpomenout mohl. Kdykoli. Například teď.

Filip84

A k čemu by mu ty kódy byly, jako, dobré? Kdyby je chtěl použít, by se mu přihodil „ouraz“. Nebo by mu byl přihozen. 😎😅

Jaderné zbraně jsou, protože jsou, když je má Rus, musí je mít Amík taky, a když je má Francouz, tak Anglán musí ukázat, že má taky velký péro. Používat se nebudou, to už se vyzkoušelo na Japoncích, a to je nikdo jiný neměl, a i tak to nebylo dobré – nedělá to dobrý obraz házet na lidi atomový hřiby, jo, špatně se to „komunikuje“. 🤷‍♀️😂😂😂

Takže řešíš nesmysly. 🙈

Ametyst

Nevzpomene si ani, na které planetě se nachází.

kostiwal

@Filip84 Díky za názor, ale tvá naivní představa, že někdo raději kapituluje, aby nemusel použít jaderné zbraně je docela úsměvná.