dougie

Myslíte si, že by border kolie mohla být v bytě?

Samozřejmě bych se jí celé odpoledne věnovala,a dělala různé sporty(dogdan­cing,obedience,ne­bo třeba jen vyjížd'ka na kole:))
Doplňuji:
Moc,děkuji:)))

Nejlepší odpověď
dědapetr

Klidně může být v bytě pokud ji jednou deně zajistíte dostatek pohybu přotože každý pas většinu dne prospí kromě venčení.Měl jsem v bytě dobrmana ,vlčáka,rotvajlera a i dogu a úplně v pohodě,prostě jsem je udržoval v kondici,aby netloustli.

Další odpovědi
Rolotr

V bytě jí, samozřejmě, můžete mít. I když jde původem o ovčáckého psa, zvykne si jako mimořádně inteligentní (v první 10 inteligence psů)i na domácí režim. Obdobně jsem osobně choval a chovám v bytě ohaře a velmi se přizpůsobil a můj kamarád má dvě kolie v bytě a jiné plemeno nechce. Kolie miluje dlouhé vycházky, ale nakonec jí i gauč bude plně vyhovovat.