Dr. Darko

Myslíte si, že útoky 11. 9. 2001 byly nafingované? Věříte konspiračním teoriím, nebo věříte, že za to můžou teroristé?

9/11, navíc bez uvedení roku, není vhodný způsob psaní. V češtině se používá jiné pořadí: den, měsíc a rok.

Nejlepší odpověď
led

Čo si myslíme, nie je podstatné. Podstatná je pravda o útoku 11.9.2001, ktorú sa možno(!) dozvedia deti detí našich detí v roku 2076. Ale skôr budú na tom rovnako ako my teraz so zavraždením J.F.K.

Další odpovědi
df

Do budovy č. 7 nenarazilo žádné letadlo a sesunula se jako domeček z karet. Co to jako mělo znamenat? Kdyby to nebylo tak okaté, tak by nevznikaly konspirační teorie.

Kepler

Nepřestávám žasnout, s jakými kravinami konspirátoři přicházejí. A proč to vlastně dělají? To mají úplně vygumovanou dutinu lebeční, nebo chtějí být jen zajímaví?
Neznám jedinou konspirační teorii, která by se později potvrdila. Vy ano?

quentos

Spíš mě překvapuje, kolik lidí ještě věří té pohádce o bin Ládinovi a teroristech. USA potřebovaly záminku pro rozpoutání další války a neváhaly pro to nechat ve WTC a jinde zemřít tisíce nevinných civilistů. Hrají si na nejmírumilovnější stát světa, a přitom je to největší agresor.

aliendrone

Jaká „konspirační teorie“? Pohádce o „spontánnosti sametové tragifrašky“ v dnešní době věří snad už jen ti, co píší dopisy Ježíškovi. ;) :D :D

A kua, viděl jsem „9/11“ a nedošlo mi, že používáš anglický formát data. Proč? No, mám pro tebe novinu. u nás se píše napřed den, pak měsíc. ;) :D :D

Alesh

Kromě https://www.csfd­.cz/film/116848-fahrenheit-9-11/ jsem viděl i jakýsi oficiální dokument, kde bylo řečeno (nějaký tehdejší pracovník CIA), že CIA o tom věděla, ale nesměla tuto informaci předat FBI, aby to řešila, neboť CIA řeší za hranicemi USA, FBI uvnitř USA. Dále bylo jasně řečeno, že věděli o těch týpkách, že na leteckých trenažérech chtěli trénovat jen přímý let, a nikoli vzlet a přistání. Nikdo nic nedělal, pro mě hodně zvláštní.

Edison

Zbytečná otázka. Odpovědí na ni je plný net. Na obě strany.

led

aliendrone, ale predsa tá „spontánnost sametové tragifrašky“ bola perfektne narežírovaná, tak prečo jej neveríte?

aliendrone

led>>> Jahůdko sladká, v srdci každého muže nesená, spíš se mi odpovězte na toto:

Událost(i) v noci z 9. na 10. 11.89, kdy StB sebrala (přinejmenším) desítky osob „nepřátelských režimu“ jen proto, aby je po několika hodinách zadržování často i jen bez formálního výslechu propustila (zkrátka sebrali je „jen tak“ buzeračně).

Asi před cca 20 lety jsem vedl na toto téma (spolu s ještě jedním borcem) hodně ostrou diskuzi proti snad celému českému internetu. Pamatuji ji si to MOC dobře, především proto, že jsem sklidil spoustu označení – od zmetků komunistických až po kurvu provokatérskou estébáckou jen proto, že jsme vyslovili předpoklad, že tohle buzerační zatýkání se náramně „hodilo do krámu“. O týden později jak na zavolanou 17. listopad a ti správní lidé byli z té (tehdy v 89 nepochopi­telné) buzerace ještě patřičně naštvaní a nažhavení. Dnes, kdy to už nikoho nezajímá bychom zajisté měli mnohem větší podporu ostatních, ale tehdy byla jiná doba.

Jenže… Vysvětlete mi PLS, jak je možné, že google si už na toto téma nic NEPAMATUJE? A to jsem teď hledal celkem usilovně. Pamatuji i to, že o tom tehdy dokonce psal i denní tisk (myslím, nwm jistě, že to byl takový spíš bulvární plátek jménem „Špígl“). A dnes na toto téma nic? VŮBEC NIC?!? Nebo prostě už jen fakticky neumím pořádně hledat?

TOHLE je věc, nad kterou by se měli dnes lidé zamyslet. A především ti, co se pěstičkami bijí v prsa vyřvávajíc své politické názory (ať již jakékoliv), které si sami utvořili na základě PROMYŠLENÉ a podsunuté informační strategie.

CO bude, až my pamětníci natáhneme ráfy? (A to už nebude dlouho trvat!) KDO se ozve proti výpotkům současné dezinformační tragifrašky? Jsme nevyhnutelně odsouzeni k zhovadilostem typu „ANO Babiš/NIKDY Babiš!“ hlupáků, kteří (pochopitelně na základě aktuálně dostupných/před­hozených informací) „pro stromy nevidí les“? Vážně neexistuje způsob, jak tohle alespoň nějak korigovat (když už ne napravit)? TOHLE bch rád věděl! Chjo… :(

led

Tak skúsený a tak naivný…
Pri vašich skúsenostiach iste poznáte vetu:
„nehodiace sa škrtnite“
a vy si myslíte, že médiá ju nepoznajú? Veď najvyšší predstavitelia Google priznali aj túto prax vo svojom vyhľadávači. Len sa pozrite keď vyhľadávavate v Googli, čo je napísané na konci vyhľadávanie dole na stránke o nezverejnení niektorých informácií. Ako sa potom majú ľudia dozvedieť kedysi verejnú informáciu, keď dnes je utajená, alebo rovnako ako v časoch egyptských faraónov vyškrabaná z nápisov.
čo vám hovorí vzorec:
1000 x lož = 1 pravda
zamlčaná pravda, upravená pravda sú základnými kameňmi manipulácie

led

Pozrite si skreslené príbehy v kategórii pre detského diváka, či už v televízii alebo v divadle. Žiaľ…