fcoop

Mýlím se,když mám takový pocit,že to tady malinko „pohasíná“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Ano

Klesá pôvodný zámer
otázka (pomôžte)-odpoveď(pomôžem)
naopak stúpa počet diskusných otázok v Ankety a zábava

Další odpovědi
anonym

Ano

I ja jsem byla v silene euforii , hlavne v lete .. , kdy jsem se zde seznamovala … 🙂 .. , nekomu se to libilo , nekomu ne … legracni bylo , ze me to nikdo nikdy verejne nevycetl , ale ja jsem holka mazana a vse se ke me stejne dostalo trosicku obklikou. A tak vim , kdo me " mohl vice a kdo mene ". 🙂. Adminkum ale dekuji , jednu chvili jsem jim asi zavarila maily .. ja tedy ne , ale ty stiznosti na me a na Dr. , :-0 , ale mame se navzajem radi a tak to zustane. Odpovedim fandim , jsou to krasne stranky a jsem pripravena kdykoliv pomoci .. ( myslim , zase se seznamovat ). 🙂 …
Take jsem pak po zlate na strankach slibila , ze ubrzdim a slib jsem splnila. S Dr. se z nas stali pratele a snad se nebude na me zlobit , ze to tady pisu. Ja mam obdobi , kdy mam prace mene a nekdy zase vice. A on to same. Ted ja momentalne vice, protoze se chystam na dlouhou dovolenou .. ale jeste to nejaky cas potrva , tak zustavam … 🙂
P.S. A vam je fcoope kolik ? 🙂 -iv-
S odpovedmi jsem vstavala i usinala ,ale uz me to take moc nebavi …

dudu

Ano

Nejblíže pravdě je asi kolegyně led. Nebyl jsem 14 dnů na síti, po návratu spěchal na zdejší stránky, ale otázky, které by mě zaujaly a měl potřebu na ně odpovědět jsem bohužel nenašel…

beer

Ano

Bývám tu většinou jen dopo, to je vždy slabší. Poslední dny snad ještě víc. Ale nikdo se neptá – není co řešit, je jiná práce či zábava ))

rosinka

Ano

Já tady nejsem dlouho,takže nevím,jak to tu hořelo dříve. Ale zdá se mi,že zajímavých a veselých otázek je málo.

vagra

Ne

Ne, nemýlíte se.Je tomu skutečně tak.
Dřívější úroveň byla, podle mého soudu, vyšší.

ten který je

Ne

Nemyslím si.Je tu jen klid bez hádek a urážek.Také je zde mnoho nových uživatelů a to je dobře.

rynek878

Ano

fcoope,naprostý souhlas,nemám na co bych odpovídal,ale ono se to dalo očekávat.Jednou je konec přece všemu......

Ella

Ano

Je to tady živé až dost…
Lidi mají i jiné věci na práci než celý den vysedávat u počítače a kontrolovat odpovědi.cz :)

samicek333

Ano

Kerberus

Ad fcoop. Máte pravdu. V minulosti byla sice období, kdy se velmi cenily otázky typu Jak kojí žabička, jaké je u vás počasí… Ale objevovaly se i odborné otázky, které tvořily protiklad. Dnes je to spíš naopak – převládají anketní otázky, stále se mnoho otázek opakuje…
Jediným plusem je snad to, že je celkem relativní klid na rozdíl od minulosti …

Z určitých důvodů považuji za vhodnější víc se nevyjadřovat…

Minulost se mění podle přítomnosti. Změní-li se přítomnost, změní se i náš názor na minulost.

Kerberus

Raději živé chyby než mrtvou dokonalost – tvrdí klasik.

Jsem člověk chybující,tudiž jsem svou odpověď smazala, protože jsem otázku četla nepozorně. Své vysvětlení napsala do diskuze, ale samozřejmě udělala tutéž chybu jako v odpovědi.

Do třetice všeho dobrého.

Ad fcoop – nemýlíte se. Jak jsem se zmínila, také mám pocit, že Odpovědi nejsou to, co bývaly.