nosahosa

Myjete si po použití toalety ruce?

Vím, že jsou to základní hygienické návyky, ale několikrát jsem se už setkal s tím, že daná osoba opustila toaletu (ani ženy nejsou výjimkou) a nešla si omýt ruce do koupelny, většinou toho jedince do koupelny odkážu. A taky se mi stalo, že jsme kontrolovali restauraci, kuchař vyšel z toalety a šel rovnou do kuchyně…

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, zcela automaticky.

Další odpovědi
gecco

😁

Jo…
Jako – pokud vím, všichni v mém okolí…
😉

marci1

Samozřejmě, také hlavně proto nebývám nemocná. Lidé si také málokdy myjí ruce po příchodu domů. Na klikách, držadlech v MHD, zvoncích, mobilech je bohužel tolik bakterií. Pokud si člověk rukou sáhne na obličej, vdechne to a je to.Třeba chřipka se tak přenáší daleko více, než třeba tím, že někdo poblíž Vás kýchne nebo zakašle. 🙂

anonym

vždy. mám víc než základní hygienické návyky, protože to úzce souviselo s mým původním povoláním.

briketka10

Ano.
Když nemůžu nosím sebou
hygienické kapesníčky.

zjentek

„po“ možná, ale zásadně „před“

JájsemRaibek

Ne nemyju.
Já si ho nechávám držet, takže není důvod se po použití mýt. :DD

ReHu

Ano, myji. A jde mi mráz po zádech, když jsem svědkem opaku.
Titíž lidé pak sahají na madla a kliky dveří, nákupní košíky v obchodech apod i jinde. Už na ně , pokud možno, ani nesahám holou rukou.

NelieM

Samozřejmě, automaticky.

anonym

Většinou nee a to, ani před jídlem, jím totiž ráda přímo na bidettu.

anonym

Já si ráno umyji pořádně vylučovací příslušenství a celý den si nemusím mýt ruce! 🙂

Šidlo

áno

tie štatistiky sú na povracanie......sr aj čr

to je tá povestná ,,prehnaná hygiena sa nás netýka v praxi"

Reezo

Hygiena je neustálé téma. Já osobně si myslím, že pokud člověk není ve společnosti a nechystá se do společnosti, tak je na hygienu laxnější než když se ve společnosti pohybuje.

Např. Pokud mám dovolenou a celé dny jsem doma, tak já pro sebe si nemusím mýt ruce pokaždé, když se podrbu na kulích nebo tak.

Jinak je naprostý nesmysl, že člověk je méně nemocný pokud dodržuje přehnanou hygienu. Ba naopak přehnaná hygiena může více ohrožovat náš organismus, jelikož naše tělo nepříjde do styku s bakteriemi tak často. Nakonec bych dodal, že je lepší provádět fyzickou práci špinavý, jelikož snižujeme riziko poranění kůže.

anonym

Copak ruce,ale taky prdku.

lota

Ano. Doplňující dotaz: Nepřijde vám divné kontrolovat, co lidi dělají na toaletě?:-)

nosahosa

loto : Kde jste přišla na to, že kontroluji co lidé dělají na toaletě? :) Pokud vidím že někdo opustí toaletu automaticky počítám s tím, že byl vyměšovat či močit. Nevím co na záchodě provádíte vy ale když jste schopná položit tak debilní dotaz, tak Vás bych celkem rád zkontroloval. :)