ptáč

Myjete si před použitím toalety ruce?

Má to své opodstatnění?

Nejlepší odpověď
da ny

Ano, má to své opodstatběbí ⇒ zejména u žen při výměně hygienických potřeb ;)

Další odpovědi
JájsemRaibek

Tak pokud mám ruce od šmíru, opodstatnění to má. Ale jak říkám, mně to neva, já si ho nechávám držet.

anonym

Čistíš si zuby před jídlem? Má to své opodstatnění?

zjentek

bez umytejch rukou „ho“ do nich neberu. Když courám třeba po zoo a chodím tam na hajzliky, tak si napřed umeju ruce a pak už se dotýkám jenom sebe, ničeho jinýho a když odcházím, leckde se nemůžu umejt, abych nesáh na kohoutek ..dveře si pak otvírám loktem.
Ad barbakan- vypadá to, že to mám úplně vobráceně, než třeba ty ..vůbec se od „něj“ neumažu.