Můžu vám nakouknout pod pokličku?

Co dnes,v tom parnu,vaříte k obědu ?!

Nejlepší odpověď
Sůwa

Švestkové knedlíky z tvarohového těsta, ale o žádném parnu nic nevím, doma mám rovných 20°C a je mi skoro zima 🙂.

Další odpovědi
Damiana

Klidně. 🙂
Právě jsem domalovala obraz, ale oběd neodfláknu!
Pečená kuřecí stehna (už se pečou!), k tomu bulgur s grilovanou zeleninou (lilek, barevné papriky, červená cibule, mrkev, žlutá cuketa) s tymiánem a čerstvě drceným pepřem, budeme kapat balsamicem a EVO olejem – to je rychlovka a vzhledem k mlsnému manželovi to vypadá, že udělám ještě křehký koláč plněný směsí drcených ořechů se skořicí, polévaný javorovým sirupem. 🙂

tom004

Pečené plněné papriky,náplň z kuřecího masa a bylinek,přílo­ha,vařená nádivka. Všem přeji dobrou chuť.

opportunity

Kousky kuřete (prsní řízky) jen tak, k tomu zelenina (mám naložené pečené červené papriky v marinádě s česnekem).