zjentek

Můžu si připlatit za vlastní znaky na SPZ, pokud jde o elektrický vehikl?

(Promiňte výraz v závěru ovšem neměl jsem to srdce napsat zde auťák!)

Odpovědi
Drap

Samozřejmě. Jde o SPZ, předem neni stanoveno, co to bude za auto. Vlastní znaky můžeš vybírat pouze ze znaků stanovených. Velká písmena a číslice, přičemž musíš dodržet počet.

aliendrone

No to je pravděpodobné (nwm to jistě). Asi narážíš na obligátní začátek „EL“ u registračních značek. Inu to je asi JIŠTĚNÍ před ekodebily. Tady v Práglu ty elektrické zapalovače např. mají povolené parkování/vjezd do centra a nechce se jim riskovat odtah, pokud narazí na „(elektro)pro­gresivního“ vymaštěnce. Podobně jako se stalo nešťastníkovi s Teslou, který ji ráno našel na ráfkách, protože „poškozuje životní prostředí“ ( https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zivot-neni-pericko-co-vy-na-to ).
Vždyť tu havloidní ekopakáž jistě máte i na Prajzské, takže si nemusíš dělat iluze o jejich IQ. 😉 😁 😁

plebs

Nemám přehled ovšem pozor na abecedu některý znak je nebezpečný

zjentek

Drape a není to blbost? El. káry mají EL- značku 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Dochy

Mám za to, že EL dostaneš vízeméně na přání (pokud máš odpovídající auto) a plynou z toho nějaké výhody jako bezplatné parkování v některých zónách. Téměř jistě můžeš mít na autě na baterky vlastní značku. Nejsem si ale jist, jestli si můžeš pro tento vůz vymyslet vlastní EL značku (Třeba ELEKTRA1) a pokud ano, zda budou platiti EL výhody. Stejně tak si nejsem jist zda budeš mít EL výhody na svém baterkomobilu pokud ho označíš jako ZJENTEK1.

Ametyst

Zjentku, doufám, že tě pobaví skrytá kamera na dopravním, kde přidělují značky: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0-Bqs9QPLjw
🙂

zjentek

🤣🤣🤣

Bomba… A taky krásná žena tam ke konci 🖐😛🖐

Ametyst

Jo, a vtipná! 🙂