Hastikovk

Můžu si dát alkohol a cigaretu 5 dní po vytržení a sešití dolní osmičky? I když mě to ještě trošku bolí?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč by ne?

Další odpovědi
Kelt

No když ti to doktor nezakázal, tak záleží na tobě. Když to nebude ono a bude ti to nepříjemné, tak toho necháš. Ale pozor, nepij alkohol, pokud užíváš nějaké léky.

da ny

Nikotin by po takové době již neměl ohrozit rozpad „přirozeného obvazu“, tedy krevní sraženiny.
Pokud byly kořeny mohutnější nebo špatně položená 8, chirurgická extrakce, může být rána ještě citlivá.
Důležité je, aby nebyla přítomná alveolitida, suché lůžko (což by Vás pekelně bolelo).
Pokud u rány občas cmrndne trochu krve, rozhodně nevyplachujte ránu ničím (tzv. vybubláváním). ublávejte). Čistit přiměřeně ano.
Cucat v ústech můžete hřebíček.

jáára

Bych si dal těch piv aspoň deset hned po zákroku,

orwell

Klíďo a možná i píďo. Nevidím v tom problém 🙂

zjentek

Ježiš pij, kuř a hul, vůbec neřeš… co s tím jako má osmička vlevo dole? Nic!