Rokio

Můžu sem položit po nějaké době stejnou otázku, pokud odpovědi budou jiné?

Mám tím na mysli, že po určité době (např. po čtvrtletí, roce apod.) se mění situace a odpovědi nebudou stejné.

Odpovědi
ivzez

Podle mne to nevadí ani u odborných otázek,
ale spoň u některých ne.

V poslední době se toho hodně mění v legislativě,
tzn., že odpovědi platné např. v roce 2009 už dnes nemusí platit.

Pokud se ptáš na rozmezí měsíců, tak v roce 2015
vyšla novela zákoníku práce. Tentokrát se některé věci
změnily v průběhu roku (jinak to ale bývá delší období).

Kepler

Oficiálně je to proti pravidlům, ale děje se to neustále.

annas

U názorové otázky to tolik nevadí, u odborných odpovědí někdy ano.

Otázka nemusí být docela stejná, stačí ji formulovat trochu jinak. Můžete s pak názory srovnat.