Juggy. HP. 7

Můžu se stát letuškou, když mám na ruce jizvu?

Dobrý den, chtěla bych se stát letuškou, ale mám na ruce jizvu a nevím, jestli i přes to můžu být letuška.

Odpovědi
Kelt

Především jsou rozhodující takové kvality, jako je odbornost, jazykové znalosti, odolnost na stres a vzhled. Přece můžeš nosit uniformu, která tu jizvu zakryje.

Dochy

Nedokážu poznat kde přesně ta jizva má být, ale podle mně by to rozhodně problém být neměl. Navíc mám pocit že je to jizva které si můžeš všimnout jen ty a dermatolog při podrobné prohlídce…

Arne1

Když vidím některé dnešní letušky, tak mám o jejich kráse dost odlišný názor. Mám dojem že dnes už letušky, alespoň leteckých společností v okolí, nejsou krásné. Navíc jsou meni nimi i letušáci.

Mc Merkurion

… prvně si vyjasni, co to jizva je >>> tuhle téhle velikosti většina pasažérů vůbec nezahlédne svým ostřížím zrakem (soudím dle sebe, a to mi ještě musej stačit ruce, bo v roušce se mi mlžej brejle) …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.